hakkımızda

İkizler eğitim

hakkımızda - biz kimiz ?

Neden ikizler eğitim

İşimizi en doğru şekilde, gönülden ve hakkıyla sahiplenerek yaparız. Kendimizi geliştirerek velilerimize ve öğrencilerimize daha iyi hizmet veririz. Birebir özel ders'te kalabalıkta kaybolmadan hızlı ve doğru bir şekilde hedefe ilerlemektir amacımız.

Değerli Veliler ve Öğrenciler,

İkizler eğitim: Butik ders merkezi olarak eğitimde ne yapmamız gerektiğinin farkında olarak tamamen başarıya yönelik bir tutum içindeyiz. Amacımız öğrencinin başarısını öğrencinin azmi ve isteğiyle en üst düzeye çıkarıp hedeflerini yükseltmektir. Bizlerin yani velilerin  bir eğitim kurumundan beklentilerinin en yakın takipçisiyim. Öğrencinin kendini nerede, ne zaman rahat hissedeceğinin ve başarıya nasıl ulaşacağının bilincindeyim.

Kurumumuzda deneyimli ve güçlü öğretmen kadromuzla öğrencilerimize bire bir ve grup dersleriyle eğitim vererek  onların akademik başarısını en üst düzeye çıkarmak için her  türlü imkanı sunuyoruz. Memnuniyet burada olmanın ilk adımıdır.

İKİZLER EĞİTİM Kurucusu : Feray PERK

Neden Özel DERS ALMALIYIM?

-Daha başarılı olur.

-Kendini ifade edememe ve çekinme gibi sorunların önüne geçilir

-Derslerde kendine güveni artar.

-Belli bir dersten eksikliği gidermek için alınan özel ders, kurs programlarına göre daha ekonomik olur.

-Alanına hakim ve pedegojik açıdan uzman öğretmenler tarafından verilen derslerde çocuğun ders eksikleri en iyi şekilde giderilir.

-Sınıf ortamında anlatılan dersler genele hitap ettiği için, bazı öğrencilere gereğinden basit veya zor gelmesinin önüne geçilir.

-Özel ders alan öğrenciler, aynı koşullarda sınıf ortamında eğitim alan öğrencilere göre %80 daha fazla başarılı olma eğilimindedir.

Scroll to Top